www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt

Firma SER zdobywcą wyróżnienia „Strong Performer” dla dostawców rozwiązań ECM

Firma uzyskała miano „solidnego wykonawcy” w rankingu Forrester Waves™ w kategoriach usług zarządzania dokumentami transakcyjnymi i zarządzania dokumentami biznesowymi

SER to jedyny niemiecki dostawca uwzględniony w tych dwóch kategoriach uznanego na całym świecie zestawienia sporządzanego przez firmę Forrester. Pakiet Doxis4 iECM zdobył najwyższą możliwą notę w zakresie skalowalności, integracji i interoperacyjności w obu kategoriach rankingu.

Forrester Waves™ to zestawienie najważniejszych dostawców i rozwiązań do zarządzania dokumentacją przedsiębiorstwa. Uwzględnia ono analizę podstawowych funkcji rozwiązań ECM i usług, uznanie wśród klientów, strategię, a także obecność na rynku.

Szczegółowe informacje można znaleźć w informacji prasowej
  • Platforma Doxis4 pozwala na zunifikowane zarządzanie dokumentami, procesami i sprawami
  • Niezawodna współpraca, współdzielenie plików i przestrzeń do realizacji projektów
  • Najwyższe możliwe noty w zakresie skalowalności, integracji i interoperacyjności
  • Duża popularność w Europie i rosnące uznanie na całym świecie

„Jestem przekonany, że uwzględnienie nas w obu kategoriach rankingu Forrester Waves ™, a także w zestawieniu Gartner Magic Quadrant w kategorii ECM to solidny dowód na to, że oferowany przez nas pakiet Doxis4 iECM to jedno z najlepszych rozwiązań ECM pod względem zaawansowania technologicznego i funkcjonalności.”

Morad Rhlid, Dyrektor zarządzający SER Solutions International

Oprogramowanie Doxis4

Oprogramowanie Doxis4

Skupione na cyfrowym środowisku pracy i doskonale zaprojektowane oprogramowanie Doxis4 pozwala na koordynowanie prac najbardziej zróżnicowanych użytkowników, dokumentów i  procesów biznesowych z poziomu najnowocześniejszego interfejsu (Windows, sieć, urządzenie mobilne), Zostało ono niemal w całości stworzone przez niemiecką firmę SER (Made in Germany).

 

Czy masz pytania do firmy SER lub odnośnie Doxis4?

Chętnie przekażemy dalsze informacje. Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego – mogą Państwo poprosić o dodatkowe informacje lub, na życzenie, uzgodnić termin prezentacji Doxis4 na żywo.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.