www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

Jesteśmy wśród najlepszych – SER w rankingu Magic Quadrant 2016. Chcesz dowiedzieć się dlaczego?

Ranking Magic Quadrant to nie tylko analiza rynku: Każdego roku Gartner – renomowana światowa firma analityczno-konsultingowa działająca w branży IT przybliża sylwetki najważniejszych dostawców rozwiązań ECM. SER to jedyny niemiecki dostawca wymieniony w rankingu Magic Quadrant w kategorii ECM. To dowód, że stworzone przez nas oprogramowanie to rozwiązanie światowej klasy!

Ranking Magic Quadrant dla narzędzi ECM

Opracowywany przez firmę Gartner ranking Magic Quadrant to uznane narzędzie do wizualnej analizy rynku. Na podstawie sporządzanych zestawień klienci mogą wybrać dostawców rozwiązań wyróżniających się wydajnością i niezawodnością. W szczególności międzynarodowe korporacje i spółki średniej wielkości przeprowadzają selekcję narzędzi ECM w oparciu o rozwiązania oferowane przez firmy figurujące w rankingu MQ.

 

Szczegółowe informacje można znaleźć w informacji prasowej
  • Firma SER posiada oddziały w najważniejszych krajach Europy, a także sieć placówek partnerskich.
  • Obsługujące standard Unicode wielojęzyczne narzędzie Doxis4 doskonale sprawdza się w globalnych zastosowaniach: Oprogramowanie Doxis4 jest dostępne w 12 językach urzędowych stosowanych w 137 krajach.
  • Z technologicznego punktu widzenia Doxis4 wyróżnia się dużą skalowalnością, wysoką dostępnością, obsługą różnych aplikacji klienckich i wykorzystaniem rozwiązań chmurowych.

Informacje na temat Gartner Inc.

Firma Gartner z siedzibą w Stamford (Connecticut) w USA to światowy lider w zakresie usług analitycznych i konsultingowych dla branży IT. Firma zatrudnia ponad 1000 analityków na całym świecie i bada ponad 1304 aspektów branży IT (źródło: www.gartner.com). Działający w 26 krajach analitycy Gartner świadczą usługi dla klientów w ponad 90 krajach.

Oprogramowanie Doxis4

Skupione na cyfrowym środowisku pracy i doskonale zaprojektowane oprogramowanie Doxis4 pozwala na koordynowanie prac najbardziej zróżnicowanych użytkowników, dokumentów i procesów biznesowych z poziomu najnowocześniejszego interfejsu (Windows, sieć, urządzenie mobilne). Zostało ono niemal w całości stworzone przez niemiecką firmę SER (Made in Germany).

Oprogramowanie Doxis4
Contact