www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

SER Solutions jest partnerem technologicznym Platinum francuskiego klubu Club Décision DSI

Innowacyjne przedsiębiorstwo w obszarze digitalizacji

(24.02.2015 - Berlin) Decydenci ds. IT francuskiego Club Décision DSI przyznali firmie SER Solutions status partnera technologicznego Platinum w 2015 roku, wybierając ją innowacyjnym przedsiębiorstwem sektora digitalizacji. Klub ten nawiązuje partnerstwo z dostawcami usług IT, aby móc oferować swoim członkom najlepsze rozwiązania IT.


„Z przyjemnością informujemy, że w oparciu o surową, ukierunkowaną na cel i pragmatyczną procedurę wyboru francuski klub Club Décision DSI uznał SER Solutions za innowacyjne przedsiębiorstwo działające w segmencie digitalizacji”, wyjaśnia Didier Papion, prezes SER Solutions France. Klub DSI odznacza te przedsiębiorstwa, których rozwiązania spełniają standardy określone przez zrzeszonych w nim decydentów IT. Liczący ponad 1200 decydentów ds. IT Club Décision DSI jest największą i najbardziej znaczącą europejską organizacją działającą w tym obszarze.

Didier Papion, Geschäftsführer der SER Solutions France SARL, bedankt sich bei den Mitgliedern des Club Décision DSI

Didier Papion, prezes SER Solutions France SARL, składa podziękowania członkom Club Décision DSI

Jako partner technologiczny Platinum firma SER Solutions będzie regularnie uczestniczyć w tegorocznych imprezach organizowanych przez Club Décision DSI, np. w spotkaniu Les Rencontres de l’Innovation Technologique odbywającym się w dniu 5 lutego i 22 września, w imprezie dla dyrektorów IT Les Universités des DSI odbywającej się 26 marca oraz w konsorcjum DSI w dniu 18 czerwca. W trakcie tych imprez podczas prezentacji i wykładów Didier Papion przedstawi zagadnienia digitalizacji dokumentów oraz automatyzacji bazujących na nich procesów. Ponadto w ramach tych spotkań przedstawi on członkom Club Décision DSI rozwiązania SER koncentrujące się na optymalizacji procesów biznesowych oraz cyfrowej wymiany informacji.

Bliższe informacje na temat DSI są dostępne na stronie http://www.clubdecisiondsi.fr

Plik do pobrania

News als PDF

Kontakt z prasą

W przypadku zapytania prasowego prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

SER Solutions International GmbH
Public Relations
Joseph-Schumpeter-Allee 19
53227 Bonn
www.ser-solutions.com
press@ser-solutions.com

Osoba kontaktowa

Pani Bärbel Heuser-Roth
Email: baerbel.heuser-roth@ser.de
Tel.: +49 (0) 228 90896 220

Informacje o SER Group

Firma SER jest największym europejskim producentem oprogramowania* oferującym kompletne rozwiązania z zakresu zarządzania treścią w przedsiębiorstwie oraz logistyki informacyjnej. Przedsiębiorstwo, które obecnie zatrudnia 550 pracowników w 15 spółkach działających w 22 lokalizacjach na całym świecie, oferuje swoim klientom doradztwo osobiste, obsługę oraz implementację i konserwację na poziomie lokalnym. Należy również wspomnieć o szerokiej sieci partnerów z doświadczeniem. Z usług firmy SER skorzystało ogółem ponad 1 mio. użytkowników za pośrednictwem 2.000 przedsiębiorstw, z których połowa jest notowana w indeksie DAX.

Już od 30 lat firma SER tworzy oprogramowanie „Made in Germany” dla firm ze wszystkich branż. Całkowicie zorientowany na usługi pakiet Doxis4 iECM-Suite stanowi technologiczny kamień milowy i oferuje elastyczne możliwości przeznaczone do każdego zastosowania ECM. Oferta rozwiązań obejmuje archiwizację elektroniczną i zarządzanie dokumentami, akta elektroniczne i przepływ prac, automatyczne przetwarzanie poczty przychodzącej oraz archiwizację wiadomości e-mail.

*Według najnowszych dostępnych danych, SER Solutions jest europejskim liderem jako największy w Niemczech producent oprogramowania ECM pod względem obrotów, wyniku operacyjnego i ilości zatrudnionych pracowników.

Contact