www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

„Odpowiedniego rozwiązania do zarządzania naszymi dokumentami szukaliśmy po całym świecie – a znaleźliśmy je tuż „pod nosem”: w firmie SER, dokładnie po drugiej stronie Renu”

Martin Treder, dział Global IT, DHL Express
DHL Express
PrzedsiębiorstwoDHL Express
TematGlobalna archiwizacja dokumentów.
BranżaLogistyka
Współpracownik77 000
ObrotyOk. 11,8 mld euro
Siedziba przedsiębiorstwaBonn
IntergracjaPortale dla klientów, wewnętrzne aplikacje DHL Express
Okoliczności projektuCały świat

Na temat projektu

Sytuacja wyjściowa

Już od dawna DHL stawia na elektroniczną archiwizację dokumentów, głównie z myślą o ich szybkiej dostępności na całym świecie. Istniejące, stare archiwum nie oferowało stałej dostępności dokumentów elektronicznych, a jego rozbudowa funkcjonalna była możliwa tylko w ograniczonym zakresie. Istnieją różne rozwiązania dla archiwizacji długo- i krótkoterminowej. Dlatego w 2010 r. firma DHL podjęła decyzję o wdrożeniu jednolitego rozwiązania DMS działającego na skalę całego przedsiębiorstwa. Po przeprowadzeniu szczegółowej analizy DHL nawiązało partnerstwo z Hewlett-Packard w celu utworzenia jednego z największych komercyjnych archiwów dokumentów na całym świecie. Na oprogramowanie wybrano pakiet Doxis4 iECM-Suite zaprojektowany przez SER. Celem było m.in. globalne przestrzeganie wszystkich wymogów prawnych (compliance), zwiększenie elastyczności dzięki przetwarzaniu różnych rodzajów dokumentów poprzez jednolite interfejsy oraz większa szybkość dzięki bezpośredniemu dostępowi do zarchiwizowanych dokumentów.

Zarejestruj się teraz na temat +Content

  • Szczegóły na temat produktu
  • PDF download
  • Szczegóły list referencyhny pobierz tutaj

Zarejestruj się

Contact