www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

„Zgodnie z planem od udzielenia zamówienia do uruchomienia rozwiązania InvoiceMaster firmy SER upłynęło tylko pięć miesięcy. Od tego czasu system pracuje bez zakłóceń, a integracja z systemem ERP gwarantuje w pełni elektroniczny przebieg procesu.”

Ralf Durst, kierownik IT w Dürr Dental
Dürr Dental AG
PrzedsiębiorstwoDürr Dental AG
TematAutomatyczne przetwarzanie i archiwizacja faktur przychodzących.
BranżaTechnologie medyczne
Współpracownik400 w siedzibie głównej, 1000 na świecie
ObrotyPonad 200 mln euro (2012)
Siedziba przedsiębiorstwaBietigheim-Bissingen
IntergracjaInfor ERP/od czerwca 2014 r. IFS Applications
Okoliczności projektuNiemcy

Na temat projektu

Sytuacja wyjściowa

W bazującym wyłącznie na dokumentach papierowych procesie przetwarzania faktur przychodzących stale występowały nieprawidłowości wynikające z konwersji nośników pomiędzy wpływającymi dokumentami papierowymi a dalszym elektronicznym przetwarzaniem danych w systemie ERP. Ręczne wprowadzanie danych do systemu ERP było podatne na błędy i czasochłonne. Kontrola faktur wykorzystująca dokumenty papierowe była długotrwała i mało przejrzysta. Zautomatyzowane zarządzanie fakturami miało ustandaryzować i przyspieszyć rejestrację faktur oraz rozliczenia z dostawcami.

Zarejestruj się teraz na temat +Content

  • Szczegóły na temat produktu
  • PDF download
  • Szczegóły list referencyhny pobierz tutaj

Zarejestruj się

Contact