www.ser.de www.ser.at www.ser.ch www.ser-solutions.com www.ser-solutions.fr www.ser-solutions.ru www.ser-solutions.pl www.ser-solutions.es www.ser-solutions.pt www.ser-solutions.com.tr www.ser-solutions.nl www.ser-solutions.cn www.ser.ae

„Akta elektroniczne redukują ilość monotonnych czynności związanych z wyszukiwaniem i archiwizacją oraz optymalizują przebiegi prac. Dostęp do akt jest możliwy w dowolnym czasie i niezależnie od miejsca, umożliwiając tym samym np. naprzemienną pracę zdalną.”

Stefanie Ahlborn, koordynatorka projektu eGovernment w Getyndze
Miasto Getynga
Przedsiębiorstwo Miasto Getynga
Temat Elektroniczne zarządzanie reklamacjami i zarządzanie dokumentami w oparciu o akta elektroniczne.
Branża Administracja publiczna
Współpracownik 1 200
Intergracja Procedury administracyjne: OPEN/PROSOZ, INFOMA
Okoliczności projektu Urząd Miasta Getyngi

Na temat projektu

Sytuacja wyjściowa

Władze miasta Getyngi od kilku lat zajmują się kwestiami związanymi z administracją elektroniczną („eGovernment”). Przejście na system elektroniczny ma odbywać się sukcesywnie. Ustalono, że proces ten ma bazować na aktach elektronicznych. Po zdobyciu zasobów ludzkich i finansowych oraz stworzeniu warunków organizacyjnych dla uporządkowanego i skoordynowanego wdrożenia akt elektronicznych zamówiono wydajny system bazujący na oprogramowaniu DOxis4. Wybór rozwiązania bazował na wieloletnim doświadczeniu administracyjnym i praktycznym w pracy ze starym systemem.

Zarejestruj się teraz na temat +Content

  • Szczegóły na temat produktu
  • PDF download
  • Szczegóły list referencyhny pobierz tutaj

Zarejestruj się